این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دانشجویانی که به مقطع کارشناسی ارشد وارد می شوند و در این مقطع تحصیلی قصد ادامه تحصیل دارند، یک سری وظایف بر عهده آن ها می باشد. در حال حاضر، ارائه تز کارشناسی ارشد و دکتری مهم ترین وظیفه دانشجویان مقطع دکتری می باشد. انجام پروپوزال با کیفیت بسیار بالا، یکی از مهم ترین وظایف دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی است. زیرا پروپوزال در واقع مقدمه این تحقیق است و بسیار حائز اهمیت می باشد.

بسیاری از دانشجویان با روند انجام پروپوزال آشنایی ندارند و تصور می کنند که می توانند به راحتی پروپوزال خودشان را نگارش کنند. ولی واقعیت این است که نگارش پروپوزال اصول خاصی دارد و شاید بدون کمک یک فرد با تجربه، تهیه پروپوزال ممکن نیست!

پروپوزال؛ مقدمه ای برای تحقیق شما

پروپوزال یک بخش مهم از پایان نامه کارشناسی ارشد محسوب می شود. در پروپوزال دانشجویان لازم است که در رابطه با تحقیق خودشان اطلاعات کافی به داوران و اساتید راهنما بدهند تا در نهایت بتوانند به بهترین شکل پروپوزال خودشان را نگارش کنند.

به طور کلی، پروپوزال به معنای دادن اطلاعات کافی در رابطه با پایان نامه کارشناسی ارشد است. در پروپوزال اطلاعات زیادی در رابطه با پایان نامه نگارش می شوند که بیشتر هدف از نگارش پایان نامه را منتقل می کنند. از جمله موضوعاتی که باید در پروپوزال یک پایان نامه نگارش شوند، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • هدف از تحقیق
  • خلاء های موجود برای یک تحقیق
  • سوال ها و پرسش های مربوط به تحقیق
  • نوآوری تحقیق
  • روش تحقیق
  • تحقیقات پیشین و آوردن نتایج آن ها به صورت خلاصه

انجام پروپوزال و اهمیت آن برای دانشجویان کارشناسی ارشد

انجام پروپوزال برای دانشجویان کارشناسی ارشد بسیار حائز اهمیت است. زیرا در واقع، پروپوزال به معنای شروع پایان نامه می باشد و لازم است که دانشجویان هر آن چیزی که در پروپوزال نگارش می کنند را در پایان نامه کارشناسی ارشد عملی کنند.

پس نوشتن موضوعاتی که واقعا قابل انجام هستند در پروپوزال بسیار حائز اهمیت است. بسیاری از دانشجویان بدون اینکه به این موضوع توجه داشته باشند که پروپوزال باید بر اساس واقعیت های نگارش شود، پروپوزال خود را خیلی سخت نگارش می کنند و در زمان انجام پایان نامه با مشکل مواجه می شوند.  

لزوم کمک گرفتن از افراد با تجربه برای نگارش پروپوزال

انجام پروپوزال همیشه برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد سخت بوده است. زیرا بسیاری از دانشجویان در مقطع کارشناسی، اقدام به نگارش تحقیق و مقاله نکرده اند و این موضوع برای آن ها چالش بسیار بزرگی شده است. ولی در صورتی که افراد با تجربه برای نگارش پروپوزال به دانشجویان کمک کنند، هم نگارش پروپوزال با سرعت بیشتری انجام می شود و هم پروپوزال به واقعیت نزدیک تر است.

انجام پروپوزال باید به صورتی باشد که دانشجویان بتوانند در ادامه آن را ادامه دهند و ارائه کنند. ولی اگر پروپوزال به درستی انجام نشود، احتمال این موضوع وجود دارد که دانشجویان در هنگام نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد با مشکل مواجه شوند.

انجام پروپوزال در همراه تز با بهترین کیفیت

پروپوزال به عنوان یک بخش از تحقیق به شما می رود که بسیار حائز اهمیت است. از این رو باید با کیفیت بیشتر و بر اساس واقعیت های موجود نگارش شود. انجام پروپوزال توسط کارشناسان موسسه همراه تز با بهترین روش های علمی صورت می گیرد تا دانشجویان بتوانند با اطمینان خاطر، بهترین کیفیت را برای پروپوزال ایجاد کنند.

در صورتی که به دلیل عدم داشتن تجربه کافی، قادر به نگارش پروپوزال برای پایان نامه خودتان نیستید، نگران نباشید. شما می توانید در همراه تز، با بهترین کیفیت پروپوزال خودتان را نگارش کنید و از آن پایان نامه استخراج کنید.

نگارش کردن پروپوزال در تمامی رشته ها با کیفیت بالا

همراه تز تمامی خدمات مربوط به انجام پایان نامه کارشناسی ارشد را به دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ارائه می کند. یکی از این خدمات، نگارش پروپوزال با کیفیت بالا در رشته های مختلف است. دانشجویانی که به علت شرایط زندگی و کاری خود، فرصت کافی برای نگارش پروپوزال دارند و یا برای انجام پروپوزال خودشان عجله دارند، می توانند مراحل انجام پروپوزال پایان نامه خود را به همراه تز بسپارند.

در حال حاضر، امکان انجام پروپوزال با کیفیت های بسیار بالا در این مجموعه وجود دارد. زیرا فارغ التحصیلان رشته های مختلف با تجربه بسیار بالا کنار هم قرار گرفته تا به دانشجویان برای انجام تک تک مراحل پایان نامه کمک کنند

مشاوره انجام پروپوزال با کیفیت بالا به صورت رایگان

در صورتی که برای انجام پروپوزال و یا انتخاب موضوع پروپوزال با مشکل و ابهام مواجه شده اید و نیاز به کمک دارید، می توانید از همراه تز کمک بگیرید. همچنین، شما می توانید برای دریافت خدمات مشاوره ای جهت انتخاب موضوع و نحوه انجام پروپوزال، با کارشناسان این موسسه تماس بگیرید.

در نظر داشته باشید که با توجه به اینکه نگارش پروپوزال کاری سخت و حساس هست، بهتر است از افراد با تجربه در این زمینه کمک بگیرید. تمامی کارشناسان همراه تز، بهترین خدمات مشاوره ای را برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و نگارش پروپوزال به دانشجویان ارائه می کنند.

قیمت نوشتن پروپوزال در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری چقدر است؟

با توجه به اینکه نگارش پروپوزال برای مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، کاری زمان بر و تخصصی است، لازم است که دانشجویان هزینه مشخصی را برای نگارش پروپوزال پرداخت کنند. قیمت انجام پروپوزال به عوامل مختلفی بستگی دارد.

با توجه به اینکه حجم کار مربوط به نگارش پروپوزال کمتر از نگارش پایان نامه می باشد، قیمت انجام پروپوزال نیز پایین تر است. ولی بر اساس نوع رشته، نوع پروپوزال، میزان حجم پروپوزال و … قیمت نهایی انجام این کار محاسبه خواهد شد.

مشاوره انجام پروپوزال برای دانشجویان کارشناسی ارشد

مشاوره انجام پروپوزال برای دانشجویان کارشناسی ارشد

نتیجه گیری

در این مقاله در رابطه با اهمیت نگارش پروپوزال و حساسیت این کار صحبت کردیم. دانشجویان عزیزی که تجربه کافی در رابطه با نگارش پایان نامه و پروپوزال ندارند، می توانند از تجربیات کارشناسان همراه تز کمک بگیرند و به بهترین شکل پروپوزال و پایان نامه خود را نگارش کنند.

5/5 - (2 امتیاز)