این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پس از شروع مقطع کارشناسی ارشد، بسیاری از دانشجویان دغدغه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد را دارند. همین موضوع باعث می شود که آن ها در همان ترم های ابتدایی نیاز به تعیین موضوع برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد داشته باشند. تمامی مراحل مربوط به ارائه پروپوزال برای نگارش پایان نامه تا دفاع، برای دانشجویان سخت و زمان بر است. به همین خاطر، وجود یک مجموعه برای مشورت دادن جهت نگارش پایان نامه به بهترین شکل بسیار احساس می شود.

همراه تز به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات نگارش پایان نامه در کشور ایران محسوب می شود. اگر شما هم قصد نگارش پایان نامه با یک مجموعه با تجربه را دارید، بهتر است که به این مجموعه اعتماد کنید. در ادامه قصد داریم بیشتر در رابطه با نحوه نگارش پایان نامه در این مجموعه و جزئیات مربوط به آن صحبت کنیم.

انجام پایان نامه و دغدغه های پیش روی دانشجویان

پایان نامه غول آخر مقطع کارشناسی ارشد است که اگر بتوان آن را به درستی نگارش کرد و به انجام رساند، می توان مدرک کارشناسی ارشد را دریافت کرد و سریع تر وارد بازار کار شد. بسیاری از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، دغدغه های فکری و کاری زیادی دارند و اکثر آن ها با روش های مختلفی، مشغول هستند و کار می کنند. همین موضوع باعث شده است که بسیاری از آن ها قادر به انجام پایان نامه کارشناسی ارشد نباشند و مدت زمان انجام آن بسیار طولانی گردد.

اگرچه دانشجویان برای نگارش پایان نامه ها و تحویل آن ها، مدت زمان خاصی دارند؛ ولی باز هم بهتر است که دانشجویان قبل از اتمام زمان اصلی برای دفاع، دفاع خودشان را انجام دهند و فارغ التحصیل شوند. فارغ التحصیل شدن، یکی از دغدغه های دانشجویان شاغل است. زیرا این دانشجویان به دلیل مشغله های کاری، قادر به صرف زمان زیادی برای نگارش پایان نامه نیستند.

انجام پایان نامه

مراحل نگارش پایان نامه چیست؟

مراحل پیچیده نگارش پایان نامه، یکی از دغدغه های دانشجویان کارشناسی ارشد محسوب می شود. متاسفانه، با توجه به روند سختی که برای نگارش پایان نامه های کارشناسی ارشد در نظر گرفته شده است، بسیاری از دانشجویان نمی توانند بدون همراه این مراحل را به راحتی پشت سر بگذارند.

در حال حاضر، بسیاری از دانشگاه های دولتی و غیر دولتی کشور، یک روند مشخصی را برای ارائه پایان نامه های دانشجویان در نظر می گیرند. به همین خاطر، مراحل نگارش و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، به صورت روتین به شرح زیر می باشند.

  1. تعیین موضوع با کمک استاد راهنمای مربوطه
  2. نگارش پروپوزال با بیشترین دقت ممکن برای تعیین ساختار و هدف پایان نامه
  3. شروع نگارش پایان نامه با روش های مختلف و جمع آوری اطلاعات
  4. نگارش فصل های مختلف پایان نامه با توجه به فرمت تعیین شده در دانشگاه مورد نظر
  5. بررسی اشکالات نگارشی و املایی و برطرف کردن آن ها
  6. ارسال پایان نامه به استاد راهنما
  7. در صورت تایید استاد راهنما، تعیین زمان برای دفاع پایان نامه
  8. کسب نمره قبولی از پایان نامه و یا انجام اصلاحات مربوطه برای اتمام مراحل فارغ التحصیلی
  9. در صورت نیاز نگارش مقاله از پایان نامه نگارش شده

همراه تز؛ مجموعه ای مطمئن برای کمک به نگارش پایان نامه های شما

امروزه، موسسه های مختلفی وجود دارند که خدمات مربوط به نگارش پایان نامه را ارائه می نمایند. یکی از این موسسه ها، همراه تز است که بهترین خدمات را در زمینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ارائه می کند. دانشجویانی که برای انجام دادن پایان نامه خودشان، نیاز به دریافت کمک از افراد با تجربه دارند، می توانند از افراد با تجربه در این مجموعه کمک بگیرند.

تمامی مراحل نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد در مجموعه همراه تز برای دانشجویان انجام می شود. دانشجویانی که در هر یک از رشته های دانشگاهی کشور مانند رشته حقوق، رشته مدیریت، رشته مکانیک و … در حال تحصیل می باشند، می توانند اقدام به کمک گرفتن از این مجموعه کنند.  در حال حاضر، نگارش پایان نامه در مجموعه همراه تز در رشته های مختلف انجام می شود.

امکان پرداخت مرحله به مرحله هزینه پایان نامه در این موسسه

در کنار اینکه دانشجویان می توانند برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد به موسسه همراه تز اعتماد کنند، می توانند بدون دغدغه مالی، اقدام به کمک گرفتن از همراه تز برای نگارش پایان نامه نمایند. موسسه همراه تز برای رفاه حال دانشجویان، امکان پرداخت مرحله به مرحله هزینه ها را فراهم کرده است.

دانشجویان عزیز می توانند بدون اینکه دغدغه مالی برای پرداخت هزینه ها را داشته باشند، سفارش خود را برای پایان نامه در رشته های مختلف ثبت کنند و به صورت مرحله به مرحله، هزینه مربوطه را پرداخت کنند.

پشتیبانی تا دفاع؛ دیگر نگران دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد خود نباشید!

متاسفانه، در کشور ایران بازار نگارش پایان نامه توسط افراد مختلف داغ شده است. همین موضوع باعث شده است که بسیاری از افراد برای نگارش پایان نامه های کارشناسی ارشد، از دانشجویان سوء استفاده کنند. نداشتن پشتیبانی های لازم پس از انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، یکی از ویژگی های بسیار بد برخی از شرکت ها و افراد است.

در همراه تز، حتی پس از اینکه پایان نامه کارشناسی ارشد به طور کامل نگارش شد و به دانشجویان تحویل داده شد، موسسه تا زمان دفاع همراه دانشجویان می باشد. در صورت نیاز، این مجموعه برای دانشجویان کلاس های آموزشی برگزار می کند تا دانشجویان عزیز بتوانند بدون استرس سر جلسه دفاع حاضر شوند.

مراحل نگارش پایان نامه

مراحل نگارش پایان نامه

سخن آخر با دانشجویان عزیز

یکی از مقطع های پرطرفدار برای تحصیل در دانشگاه ها، مقطع کارشناسی ارشد می باشد. دانشجویان عزیزی که در حال حاضر، شروع به ادامه تحصیل در این مقطع کرده اند، می توانند بدون دغدغه اقدام به نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد نمایند.

با توجه به پروسه سخت انجام پایان نامه، از زمان نگارش پروپوزال تا زمان دفاع پایان نامه، دانشجویان نیاز به همراه برای انجام این مراحل دارند. کارشناسان همراه تز، با توجه به اینکه تجربه بسیار بالایی در زمینه نگارش پایان نامه دارند، همراه دانشجویان هستند. به همین خاطر، اگر نگران نگارش و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد خود هستید، به شما توصیه می کنیم که اصلا نگران نباشید و به کارشناسان موسسه همراه تز اعتماد کنید.

آخرین مطالب آموزشی پایان نامه

5/5 - (5 امتیاز)