موسسه همراه تز مفتخر است با بهره مندی تیمی از مترجمین خبره و متعهد در زمینه ترجمه متون مختلف خدمات ارایه دهد.

این تیم متخصص در رشته های مختلف با بیش از ده سال سابقه کار در امور ترجمه متون علمی و اداری ، پایان نامه . ترجمه مقاله ، کتاب، طرح های سازمانی ، مدارک کاری ، کنفرانس و … فعالیت دارند.

ترجمه مقاله یکی از بیشترین تقاضا ها درمیان انجام ترجمه می باشد. نگران کیفیت و زمان ترجمه خود نباشید. همراه تز برای شما امکانی را فراهم ساخته که در کمترین زمان و هزینه بتوانید سفارشات خود را به راحتی ثبت کنید ،  همه مراحل از واریز وجه ترجمه و هماهنگی زمان تحویل ترجمه و دریافت فایل ترجمه را به صورت غیر حضوری و حضوری دنبال کنید . بعد از ارسال فایل ترجمه همکاران ما در کمترین زمان کار شما را قیمت گذاری میکنند و فیش زمانبندی و هزینه در اختیار شما قرار داده خواهد شد و به محض واریز کار شما طبق زمان توافقی در دست انجام قرار خواهد گرفت. همراه تز ضمانت ویرایش متن ترجمه شده را به مدت  زمان توافقی بعد از تحویل به شما خواهد داد تا اصلاحات و نظرات خود بفرمایید بر روی فایل مربوطه اعمال گردد.

کلیه خدمات ترجمه از طریق سفارش اینترنتی و یا ایمیل ، تلفن و تلگرام ارایه و پشتیبانی میشود.

خدمات ترجمه ما شامل:

  • ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی
  • ترجمه تخصصی ( سایر زبان ها ) به فارسی
  • ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی
  • ترجمه تخصصی فارسی به ( سایر زبان ها)
  • اعزام مترجم همزمان برای جلسات بین المللی و پروموشن و نمایشگاه های بین المللی
  • ترجمه مقالات علمی پژوهشی خارجی
  • ترجمه کتاب و تالیف کتاب ترجمه
  • ترجمه تخصصی پایان نامه و چکیده پایان نامه
  • رفع سرقت ادبی (پلاجیاریسم)

اگر ترجمه مقاله را برای انتخاب موضوع پروپوزال و پایان نامه نیاز دارید، میتوانید از طریق دپارتمان پایان نامه همراه تز در رشته مربوطه خود با هزینه ای مناسبتر از این خدمات بهره مند شوید.

همچنین اگر ترجمه مقاله و رفع مشکلات سرقت ادبی را برای پذیرش و چاپ در مجلات معتبر علمی خارجی نیاز دارید می توانید از طریق دپارتمان مقالات همراه تز با مشاورین مشورت کنید و با هزینه ی مناسب تر از این خدمات بهره مند شوید . علاوه بر این اگر قصد تالیف یک کتاب ترجمه را دارید میتوانید در دپارتمان چاپ کتاب همراه پژوه با همکاری متخصصین مجرب در این خصوص با کیفیت مطلوب تر و هزینه مناسب تر خدمات مربوطه را دریافت کنید.

برای ثبت سفارش ترجمه خود میتوانید از طریق فرم سفارش ترجمه اقدام کنید تا مشاورین مربوطه در اسرع زمان با شما تماس بگیرند.

یا می توانید با مشاورین دپارتمان ترجمه از یکی از راههای ارتباطی ذکر شده در صفحه تماس با ما مستقیما سفارش خود را مطرح بفرمایید.

ثبت سفارش ترجمه

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
به این page امتیاز دهید